WĘGIEL ORZECH KWK "BOBREK - CENTRUM" - workowany CAŁA POLSKARuda Śląska - Oferta nr82172 - Oferteo.pl

WĘGIEL ORZECH KWK "BOBREK - CENTRUM" - workowany CAŁA POLSKACena brutto: 1019.00 PLN

OPIS PRODUKTU:
Węgiel Orzech należy do największych spośród trzech odmian węgla kamiennego, zalicza się go do grupy tak zwanych węgli grubych. Proponowany przez nas orzech produkowany jest przez Węglokoks S.A. Oddział KWK "Bobrek - Centrum". Charakteryzuje się wysoką wartością opałową, jego ciepło spalania to min 28 MJ/kg, co sprawia, że jest bardzo ekonomiczny. Do niewątpliwych zalet tego materiału opałowego zalicza się również niską zawartość siarki i małą ilość popiołu powstałą w efekcie spalania. Niewielki stopień zanieczyszczeń czyni go opałem przyjaznym środowisku.

CHARAKTERYSTYKA:
- typ węgla 32,1
- wymiar ziarna 25 - 80 mm
- wartość opałowa min 27-30 MJ/kg
- zawartość siarki max 0,6 %
- zawartość popiołu 4 - 8 %

ZASTOSOWANIE:
Węgiel Orzech przeznaczony jest do spalania w piecach zasypowych, konwencjonalnych, kuchniach węglowych.

Oferta dotyczy detalicznej sprzedaży węgla workowanego wraz z kosztami transportu NA TERENIE CAŁEGO KRAJU po przedpłacie. W przypadku pobrania należy doliczyć kwotę 25 zł za całe zamówienie.
Podana cena dotyczy osób fizycznych, którzy zakupują węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz podmiotów P.P.W. (Pośredniczących Podmiotów Węglowych) lub innych, którzy ustawowo są zwolnieni z podatku akcyzowego. Klientom nie podlegającym zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 37,47 zł brutto do każdej tony.

Do zakupionego towaru wystawiamy fakturę Vat.

DOSTAWA I SPECYFIKA PAKOWANIA:
Węgiel przesyłamy na wskazany w zamówieniu adres. Towar umieszczony jest na BEZZWROTNYCH paletach euro-podobnych o wymiarach 120 X 100 cm.
Na palecie znajduje się 40 worków po 25 kg = 1 tona.
Worki, w których znajduje się opał to worki foliowe z mikro wentylacją.
Towar na palecie jest starannie układany i owinięty folią stretch, która chroni ładunek przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo zabezpieczony jest od spodu przekładką kartonową, a z góry folią, co chroni go przed przemoknięciem.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej lub Schenkera. Samochody, którymi towar jest dostarczany wyposażone są w tak zwane "windy wyładowcze" i wózek paletowy, które usprawniają rozładunek oraz umożliwiają umieszczenie towaru, jeżeli to możliwe we wskazane miejsce przez klienta.

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:
- wysoką jakość węgla, wyłącznie polskiego pochodzenia
- dokładne wyważenie towaru
- węgiel bez domieszek
- opał ekologiczny, przyjazny środowisku
- szybką realizację zamówień


KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE ORAZ CHRONISZ ŚRODOWISKO!!!

Polska, Ruda Śląska
orzech
Przelew tradycyjny (przedpłata) lub pobranie
2-3 DNI
1 TONA
tak
tak
KWK "Bobrek - Centrum"
 
 


Liczba wyświetleń strony: 11436