EKOGROSZEK ŻÓŁTY (dawny PIEKLORZ, SKARBEK) - workowany CAŁA POLSKA!! Ruda Śląska - Oferta nr 112216 - Oferteo.pl

EKOGROSZEK ŻÓŁTY (dawny PIEKLORZ, SKARBEK) - workowany CAŁA POLSKA!!Cena brutto: 989.00 PLN

EKOGROSZEK ŻÓŁTY (TYP: SKARBEK, PIEKLORZ)
WYSOKOENERGETYCZNE PALIWO KWALIFIKOWANE
OPIS PRODUKTU:
EKOGROSZEK o nazwie ŻÓŁTY to ekogroszek typu SKARBEK (były PIEKLORZ) produkowany jest przez Zakład Górniczy „Piekary” należący obecnie do spółki Węglokoks Kraj, wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A. Powstaje z wyselekcjonowanych węgli o najlepszych parametrach w 100% polskiego pochodzenia. Wysoka jakość produktu została potwierdzona świadectwem badania na "znak bezpieczeństwa ekologicznego", wystawianego kwalifikowanym paliwom stałym przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu oraz nagrodą CENT FOR FUTURE w kategorii "Produkt z przyszłością".Ekogroszek Skarbek charakteryzuje się stabilnym i ekonomicznym spalaniem, zapewniając przy tym wysoką sprawność wytwarzania ciepła. Ponad to nie spieka się i pozostawia małą ilość popiołu.

PRZEZNACZENIE:
Wysoka jakość paliwa pozwala na stosowanie w ekologicznych kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi, a także w kotłach rusztowych komorowych.

PARAMETRY WĘGLA:
- typ węgla 31,2
- wartość opałowa 26-27 MJ/kg
- popiół do 7%
- siarka do 0,6%
- granulacja 5-25 mm
- spiekalność Ri<20

Oferta dotyczy detalicznej sprzedaży węgla workowanego wraz z kosztami transportu NA TERENIE CAŁEGO KRAJU po przedpłacie. W przypadku pobrania należy doliczyć kwotę 25 zł do całego zamówienia.
Podana cena dotyczy osób fizycznych, którzy zakupują węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz podmiotów P.P.W. (Pośredniczących Podmiotów Węglowych) lub innych, którzy ustawowo są zwolnieni z podatku akcyzowego. Klientom nie podlegającym zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 37,47 zł brutto do każdej tony.

Do zakupionego towaru wystawiamy fakturę Vat.

DOSTAWA I SPECYFIKA PAKOWANIA:
Węgiel przesyłamy na wskazany w zamówieniu adres.
Towar umieszczony jest na BEZZWROTNYCH paletach euro-podobnych o wymiarach 120 X 100 cm.
Na palecie znajduje się 40 worków po 25 kg = 1 tona.
Worki, w których znajduje się opał to worki foliowe z mikro wentylacją.
Towar na palecie jest starannie układany i owinięty folią stretch, która chroni ładunek przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo zabezpieczony jest od spodu przekładką kartonową, a z góry folią, co chroni go przed przemoknięciem.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Samochody, którymi towar jest dostarczany wyposażone są w tak zwane "windy wyładowcze" i wózek paletowy, które usprawniają rozładunek palet oraz umożliwiają umieszczenie towaru, jeżeli to możliwe we wskazane miejsce przez klienta.

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:
- wysoką jakość węgla, wyłącznie polskiego pochodzenia
- dokładne wyważenie towaru
- węgiel bez domieszek
- opał ekologiczny, przyjazny środowisku
- szybką realizację zamówień

Dokładamy wszelkich starań, aby ekogroszek zakupiony w naszej firmie w okresie jesienno-zimowym był jak najmniej wilgotny. Workowanie i przechowywanie ekogroszku odbywa się na hali pod zadaszeniem, dzięki czemu nie jest on narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE ORAZ CHRONISZ ŚRODOWISKO!!!

Lokalizacja: Polska, Ruda Śląska

Polska, Ruda Śląska
przelew(przedpłata) lub pobranie
2-3 DNI
1 tona
tak
tak
ZG Piekary
Węglokoks Kraj
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1443