Ekogroszek workowany (PALETA TESTOWA) cała Polska Ruda Śląska - Oferta nr 112183 - Oferteo.pl

Ekogroszek workowany (PALETA TESTOWA) cała PolskaCena do uzgodnienia

Proponujemy Państwu mieszaną paletę wszystkich ekogroszków jakie są dostępne w naszym składzie. Przygotowaliśmy tę ofertę dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny rodzaj ekogroszku, aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego dla siebie gatunku. W skład palety wchodzi: 250 kg żółtego (typ:Skarbek), 250 kg Wesołej, 250 kg Retopala, 250 kg Jaretu.

Zastosowanie:
Ekogroszek to paliwo przeznaczone do spalania w kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi oraz w kotłach rusztowych komorowych.

Oferta dotyczy detalicznej sprzedaży węgla workowanego wraz z kosztami transportu NA TERENIE CAŁEGO KRAJU po przedpłacie. W przypadku pobrania należy doliczyć kwotę 25 zł do całego zamówienia.
Podana cena dotyczy osób fizycznych, którzy zakupują węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz podmiotów P.P.W. (Pośredniczących Podmiotów Węglowych) lub innych, którzy ustawowo są zwolnieni z podatku akcyzowego. Klientom nie podlegającym zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 37,47 zł brutto do każdej tony.
W związku z powyższym osoby fizyczne prosimy o podanie przy zamówieniu numeru PESEL.
Do zakupionego towaru wystawiamy fakturę Vat.

DOSTAWA I SPECYFIKA PAKOWANIA:
Węgiel przesyłamy na wskazany w zamówieniu adres.
Towar umieszczony jest na BEZZWROTNYCH paletach euro-podobnych o wymiarach 120 X 100 cm.
Na palecie znajduje się 40 worków po 25 kg = 1 tona.
Worki, w których znajduje się opał to worki foliowe z mikro wentylacją.
Towar na palecie jest starannie układany i owinięty folią stretch, która chroni ładunek przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo zabezpieczony jest od spodu przekładką kartonową, a z góry folią, co chroni go przed przemoknięciem.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Samochody, którymi towar jest dostarczany wyposażone są w tak zwane "windy wyładowcze" i wózek paletowy, które usprawniają rozładunek palet oraz umożliwiają umieszczenie towaru, jeżeli to możliwe we wskazane miejsce przez klienta.

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:
- wysoką jakość węgla, wyłącznie polskiego pochodzenia
- dokładne wyważenie towaru
- węgiel bez domieszek
- opał ekologiczny, przyjazny środowisku
- szybką realizację zamówień

Dokładamy wszelkich starań, aby ekogroszek zakupiony w naszej firmie w okresie jesienno-zimowym był jak najmniej wilgotny. Workowanie i przechowywanie ekogroszku odbywa się na hali pod zadaszeniem, dzięki czemu nie jest on narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE ORAZ CHRONISZ ŚRODOWISKO!!!

Polska, Ruda Śląska
Przelew tradycyjny (przedpłata) lub pobranie
48h
1 tona
tak
tak
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1407