EKOGROSZEK WESOŁA - workowany CAŁA POLSKA! Ruda Śląska - Oferta nr 112226 - Oferteo.pl

EKOGROSZEK WESOŁA - workowany CAŁA POLSKA!Cena brutto: 999.00 PLN

EKOGROSZEK WESOŁA - workowany

Oferowany ekogroszek produkowany jest w KWK "Mysłowice - Wesoła", należącej do Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Pochodzące stąd sortymenty węglowe pod względem jakościowym zalicza się do najlepszych dostępnych na rynku.Proponowany przez nas ekogroszek charakteryzuje się najwyższą jakością, jest wysokoenergetyczny, ekologiczny (spełnia wszelkie normy w zakresie emisji substancji lotnych do atmosfery), ponad to jest bardzo ekonomiczny, wolno się spala i pozostawia mało popiołu.

CHARAKTERYSTYKA:
- wartość opałowa 28-30 MJ/kg
- granulacja 5 -25 mm
- zawartość siarki 0,6% max
- zawartość popiołu 5% max

ZASTOSOWANIE:
Ekogroszek to paliwo przeznaczone do spalania w kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi oraz w kotłach rusztowych komorowych.

Oferta dotyczy detalicznej sprzedaży węgla workowanego wraz z kosztami transportu NA TERENIE CAŁEGO KRAJU po przedpłacie. W przypadku pobrania należy doliczyć kwotę 25 zł za całe zamówienie.
Podana cena dotyczy osób fizycznych, którzy zakupują węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz podmiotów P.P.W. (Pośredniczących Podmiotów Węglowych) lub innych, którzy ustawowo są zwolnieni z podatku akcyzowego. Klientom nie podlegającym zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 37,47 zł brutto do każdej tony.

Do zakupionego towaru wystawiamy fakturę Vat.

DOSTAWA I SPECYFIKA PAKOWANIA:
Węgiel przesyłamy na wskazany w zamówieniu adres. Towar umieszczony jest na BEZZWROTNYCH paletach euro-podobnych o wymiarach 120 X 100 cm.
Na palecie znajduje się 40 worków po 25 kg = 1 tona.
Worki, w których znajduje się opał to worki foliowe z mikro wentylacją.
Towar na palecie jest starannie układany i owinięty folią stretch, która chroni ładunek przed uszkodzeniem podczas transportu. Dodatkowo zabezpieczony jest od spodu przekładką kartonową, a z góry folią, co chroni go przed przemoknięciem.
Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Samochody, którymi towar jest dostarczany wyposażone są w tak zwane "windy wyładowcze" i wózek paletowy, które usprawniają rozładunek oraz umożliwiają umieszczenie towaru, jeżeli to możliwe we wskazane miejsce przez klienta.

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:
- wysoką jakość węgla, wyłącznie polskiego pochodzenia
- dokładne wyważenie towaru
- węgiel bez domieszek
- opał ekologiczny, przyjazny środowisku
- szybką realizację zamówień

Dokładamy wszelkich starań, aby ekogroszek zakupiony w naszej firmie w okresie jesienno-zimowym był jak najmniej wilgotny. Workowanie i przechowywanie ekogroszku odbywa się na hali pod zadaszeniem, dzięki czemu nie jest on narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE ORAZ CHRONISZ ŚRODOWISKO!!!

Polska, Ruda Śląska
Wesoła
Przelew (przedpłata) lub pobranie
2-3 DNI
1 tona
tak
tak
KWK "Mysłowice - Wesoła"
KWK "Mysłowice - Wesoła"
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2607