EKOGROSZEK JARET - workowany CAŁA POLSKA!!! Ruda Śląska - Oferta nr 82139 - Oferteo.pl

EKOGROSZEK JARET - workowany CAŁA POLSKA!!!Cena do uzgodnienia

EKOGROSZEK JARET - workowany

EKOGROSZEK JARET jest produkowany przez Południowy Koncern Węglowy S.A. (Tauron Wydobycie) w Jaworznie w ZG Sobieski i ZG Janina.
Jaret to drobny węgiel płomienny do stosowania m.in. w gospodarstwach domowych w specjalnie do tego przeznaczonych piecach. Jest to paliwo o niskiej zawartości popiołu. Produkt ten zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników nowoczesnych kotłów z podajnikami automatycznymi. Jaret powstaje w 100% z polskiego węgla, którego jakość jest sprawdzona, a nadzór nad jego dobrymi parametrami sprawuje sam Koncern.

CHARAKTERYSTYKA
- wartość opałowa 21-22 MJ
- granulacja 6-25 mm
- zawartość siarki 1,1% max
- zawartość popiołu 9% max

ZASTOSOWANIE
Jaret to paliwo przeznaczone do spalania głównie w niskoemisyjnych kotłach retortowych, w których producent przewidział spalanie węgli o uziarnieniu 6-25 mm.

Oferta dotyczy detalicznej sprzedaży węgla workowanego wraz z kosztami transportu NA TERENIE CAŁEGO KRAJU po przedpłacie. W przypadku pobrania należy doliczyć kwotę 25 zł za całe zamówienie.
Oferta dotyczy osób fizycznych, którzy zakupują węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz podmiotów P.P.W. (Pośredniczących Podmiotów Węglowych) lub innych, którzy ustawowo są zwolnieni z podatku akcyzowego. Klientom nie podlegającym zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 37,47 zł brutto do każdej tony.

Dostawy na terenie całego kraju realizowane są za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej samochodami samowyładowczymi i wyposażonymi w wózki paletowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby ekogroszek zakupiony w naszej firmie w okresie jesienno-zimowym był jak najmniej wilgotny. Workowanie i przechowywanie ekogroszku odbywa się na hali pod zadaszeniem, dzięki czemu nie jest on narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Gwarantujemy, że klient otrzymuje towar bez miału lub innych domieszek.

Do zakupionego towaru wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat.

KORZYSTAJĄC Z NASZEJ OFERTY ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE ORAZ CHRONISZ ŚRODOWISKO!!!

Polska, Ruda Śląska
Ekogroszek Jaret
pobranie, przelew tradycyjny (przedpłata)
48h
1 tona
tak
tak
ZG Sobieski i ZG Janina
Południowy Koncern Węglowy S.A.
 
 


Liczba wyświetleń strony: 3097